tab_pawel_i_karina

Akademia Tańca MAESTRO w Opolu to wynik wieloletniej współpracy oraz wspólnej pasji jej założycieli. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie grupy tancerzy sportowych o najwyżej klasie tanecznej i tym samym odtworzenie świetności naszego miasta w tej dziedzinie sportu. Przy okazji chcielibyśmy zaproponować Państwu taniec jako zabawę, hobby i oderwanie się od szarej codzienności.

Jako formę przyjemnego spędzania czasu, nie tylko dla dzieci, ale dla wszystkich pragnących wyzwolić swoje emocje, bez względu na wiek czy umiejętności. Jak mawiał założyciel ruchu tanecznego w Polsce, prof. Marian Wieczysty: „Tańczyć może każdy”…

ekipa_maestro

Założycielką i pomysłodawczynią Akademii Tańca MAESTRO jest Marta Szajda – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, z którą współpracuje utytułowana, zawodowa para taneczna – Paweł Szajda oraz Karina Hoffmann-Zwolińska. Kreatorem wizerunku oraz twórcą i administratorem strony Akademii Tańca Maestro jest fotograf Tomasz Zwoliński (www.marchewkowe-studio.pl)

Rodowici opolanie, po latach spędzonych na parkietach całego świata, powrócili do rodzinnego miasta, by tu, dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, zaszczepiać swoją pasję w innych.

Więcej o życiu naszej szkoły mogą się państwo dowiedzieć odwiedzając nasz kanał Youtube.

zapraszamy1